״מאז השבעה באוקטובר אני מוצאת את עצמי אבודה. זה משבר זהות עמוק בצורה שלא פגשתי. אני לא יודעת מי אני. כל מה שהייתי ותכננתי להיות מרגיש לא רלוונטי וחוסר הוודאות הזאת מרסקת. אני יודעת כמה הכוונה ועזרה קריטית לי כרגע אם אני רוצה להתקדם ולצאת מהמקום הקשה הזה.״ 
מלאת בן חיים, בת 25, שורדת נובה

הכירו את הומיה - היום שאחרי: השלב הבא בריפוי וחזרה לשגרה

שיתוף פעולה בין העמותות הומיה, אדמה טובה ולב בטוח | SafeHeart.


יחד נצא למסע בו נחפש משמעות, נחזק את הערך והאמונה בעצמי, בחברה ובקהילה - באמצעות עשייה יצירתית, פיזית, התנדבותית ולימודית.

בסדרת מפגשים, נלמד מה מניע אותנו, נקבל כלים פרקטיים ומקצועיים חשובים לעולם התעסוקה, ולהמשך הדרך, נשמע הרצאות מעוררות השראה שיפתחו את הראש לעוד כיוונים ואפשרויות, נשתתף בסדנאות שיחזקו את תחושת המסוגלות, ונאתר באמצעות מודלים מקצועיים את החוזקות המשאבים והתשוקות המקצועיות שלנו, וגם איך להתמודד עם חששות וקשיים.

בסיום, יוצמד לכל משתתף מנטור שימשיך בליווי אישי ומקצועי, במטרה ליצור קהילת נטוורקינג תומכת.

יחד נמצא את הדרך האישית והקבוצתית לתנועה, לעשיה, להתפתחות, לשגרה, לריפוי.

לב בטוח | SafeHeart - תמיכה מקצועית בשורדי המסיבות בעוטף עזה, מטפלות ומטפלים בעלי הסמכה קלינית, נסיון טיפולי משמעותי בתחומי הטראומה וזיקה לתחום הפסיכדלי.

אדמה טובה - מספקת מענה לכל מעגל אשר הושפע ממתקפת הטרור במסיבות הדרום, במקום ייחודי ובעזרת צוות מורכב ממטפלים מומחים בתחום הטראומה, מאנשים שמכירים היטב את עולם מרחיבי התודעה וקהילת הטראנס וממטפלי גוף ונפש באמצעים שונים.

כל מחזור מורכב מארבעה מפגשים אשר מתקיימים במתחם "אדמה טובה" במושב סתריה (ליד רחובות) בימי שני או רביעי בין השעות 13 ל-17.


המפגש האחרון יתקיים במשרדי גוגל ישראל בתל אביב - היכרות עם תעשיית ההייטק הישראלית, חשיפה למסלולי למידה למקצועות הייטק בשיתוף בית הספר להייטק של גוגל ואוניברסיטת רייכמן ומפגש ראשון עם המנטורים.

תרומות: הומיה היום שאחרי (ע"ר), בנק מזרחי טפחות, סניף 723, מספר חשבון 143598